Teema hinnang:
  • 2Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Fox] clan recruiting!!!
Enamus siin teema all olevad isikud banned jms Smile Maru hästi läheb.
Meeldimised:
IGN: Ferry.
Vanus: 19
Skill: 10p skaalal 1.
Kui palju päevas pelad: Kui linnaloale v puhkusele saan, siis mõned tunnid ikka. Hetkel harjutan Ak4 CSi treeninglaagris, ehk siis 24/7 tegelen siin pelamisega.

Võimalik, et varsti passin snaipri taga ja harjutan seda.

Muu info
Tahan liituda, kuna olen ka csi treeninglaagris nagu selle klanni ülem ja tema paar jüngrit.
You got banned.
Meeldimised:
(10-26-2016, 09:23 PM)Ferry. Kirjutas: IGN: Ferry.
Vanus: 19
Skill: 10p skaalal 1.
Kui palju päevas pelad: Kui linnaloale v puhkusele saan, siis mõned tunnid ikka. Hetkel harjutan Ak4 CSi treeninglaagris, ehk siis 24/7 tegelen siin pelamisega.

Võimalik, et varsti passin snaipri taga ja harjutan seda.

Muu info
Tahan liituda, kuna olen ka csi treeninglaagris nagu selle klanni ülem ja tema paar jüngrit.

Mängusees viskan rebasepilgu peale kui kohtan sind kuni. Seni ei julge midagi öelda su kohta. Kuid kui niiöelda skill 10p skaalal 1 ja oled treeninglaagris, siis suhteliselt mõttetu sellist muidusööjat clänni võtta.

Hoidke ikka suguelundid püksis poisid. Pole vaja erutuda kui fhox eesti top cs tiim. Olgem ausad, tegemist on eesti prohvima gängiga. Andke julgelt märku kui tahate joinida. Saame aru, et olete väga tagasihoidlikud. Siin siis ka FOX gängi ametlik laul

[Pilt: riho2.png]
Meeldimised: Ferry.
ennem on rainis relaxxi omanik, kui fox top cs clan
[Pilt: lines-multi-color-765254.gif]
Meeldimised:
Btw rainis on juba relaxxi omanik olnud
Meeldimised:
up

Nii, relaxx ja muud ahvid, me ei ole kuskile kadunud. Ise juba nii ära treenitud, et lasen iga spetsialisti 1 lasuga ära, tehke trenni ja saate clänni (vb)
Meeldimised:
(12-10-2016, 08:59 PM)fox natsalnik Kirjutas: up

Nii, relaxx ja muud ahvid, me ei ole kuskile kadunud. Ise juba nii ära treenitud, et lasen iga spetsialisti 1 lasuga ära, tehke trenni ja saate clänni (vb)

Ma ka tobysega sitaks kõva vend.

Meeldimised:
see fox clann on full cheaters miks siin veel hoitakse seda teemat . mul sõber oli ka fox clannis tal hästi oma cheatimisega ei läinud iga päev sai bänni . POINTLESS . kui tehakse clann siis ikka vormistusega ja no cheats
Meeldimised:
Liitusin eile klänniga hea klänn on meid nii palju ka ja kohe oli näha et servus kõik kardavad meid
Meeldimised: Ferry.

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne