Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[2#Jailbreak-] Jailbreak Vaarisa
Ütlen poolt.
Isik tunneb reegleid ning on vägagi mõnus koos temaga jailbreakis koos mängida!
Arvan, et saaks hakkama. Smile
An eye for an eye and the world goes blind.

[Pilt: punktid.png]

Meeldimised:
mdv 14 v ja ilge tsifka häälega lic nagu koopia aga poolt! Big Grin
[Pilt: giphy.gif]
Meeldimised:
Ma ütlen ei, mis siis, et Tsifka vend. Tõmbaks veidi oma käitumist alla serveris siis võib-olla isegi vastus muutub. Praeguse seisuga kisendad mikrisse nagu metsloom, segades sellega teisi mängijaid, kes tänu sellele ei kuule käske etc.
[Pilt: received-945047158980658.gif]
Meeldimised: morpS
Hetkel vastu.
Käitumine annab soovida.
[Pilt: signa.png]
Meeldimised:
Kindel Jahhhhh!!! Smile
Meeldimised:
Poolt!
[Pilt: X52bAhZ.png]
Jailbreak korrapidaja: 05.03.2018-13.07.2018
Meeldimised:
P O O L T
[Pilt: giphy.webp]
Meeldimised:
vaarisa all the way, minu freebannimisest alati ei piisa Big Grin
Vanemad nickid: KillerKana, BuzZz^^ BoT, Choco^^ LumiKelluke ja Vanni-piraat Nemo, keedumoos olin ka kuskil
Minecraftis: KillerKana, Camper1, Stennu, Stenx12

[Pilt: maasikas.png]
Meeldimised: Vaarisa
PoOoolt
Meeldimised:
Kahjuks peab Vastu panema, järgmine nooruk kes otsib Internetist võimu korrahoidjaks saamisega. Rääkisin su klassijuhatajaga ja ta ütles, et sul koolis probleeme teiste klassikaaslastega. Seega hakkasin asja rohkem uurima ja küsitlema ning tuli välja, et eelmine kuu nimelt kasteti sind pead pidi vetsupotti nagu pintslit ja kutsutakse sind moosipalliks. Arusaadav, selliseid juhtumeid tuleb ette ikka koguaeg, aga kahjuks mina sind rohkem aidata ei saa kuna ise olen juba sündinud naised ühe käe küljes ja teises käes bemmirool.
Taotluse juurde tagasi tulles ei saa selliseid inimesi kahjuks korrahoidjaks teha kuna hakkab peale õiguste ärakasutamine ja võimu näitamine Internetis nagu kiusajad tegid sulle koolis.
Meeldimised: jeg hans

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne