Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sooviks unbanni
sooviks saada unbanni kuna ei oska seda tellida siis kirjutan miks ma selle sain ja tean miks sain väga vabandan ja luban et seda enam ei kordu sõimasind Peadmini Kultsi aga see oli väga halb tegu ja ma soovin väga unbanni palun relaxx tehke mulle see unbann luban et edaspidi ma enam nii ei käitu ma palun kuna ma olen tellinnud täna 4 korda unbanni ja olen kaotanud 20 aga kui ma siis unbanni eii saa siis raiskan raha seni kuni saaan unbanni @kults ma vabandan et sulle nii ütlesin anna andeks

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin kults. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : bruh 
[AMXBans] Reason : ' h ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.relaxx.eu 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 2099784352 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 82.131.45.124 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Look At Me Now ^^ connected
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check yo

Pilti ei ole ja @kults teab miks mulle ban pani ja ma ka väga vabandan 
See ban ei olnud seotud koodimisega
Meeldimised:
Alles eelmises taotluses sul polnud aimugi, miks bani said ja ei teadnud, mida teha. See pole enam isiklik asi, mind eriti ei koti, mida Sa mulle ütled, aga Sulle ei meeldinud, et serveris on väidetavad kooderid, tekkisid serveriga probleemid, mille käigus Sa mainisid, et server on sitt jms. Sa nicklamesid ka mõningaid mängijaid. Hetkel vabandad ja räägid, et ei juhtu enam kunagi, aga reaalselt ma juba näen Sind serverisse minemas ja kuidas hakkad uut tsirkust korraldama.

Ma isiklikult ei näe põhjust Sulle unbani teha kui kipud selliseid vigureid koostama, aga kui mõni teine meeskonna liige näeb, et on võimalik lasta Sind tagasi mängima või minu poolne põhjendus ei sobi, siis minu poolt on unbani tegemine lubatud.

Hüva päiva.
If you're thinking about quitting, like you can't fight, keep your head up like a soldier and don't lose sight.
Meeldimised:
Ban lühendatud lühendatud kolmele kuule alustades päevast millal banni said. (Kehtiv kuni 26 dets 2019)
Kui Sind nähakse serveris varem serveris või peale bani saamist teed mõne suurema rikkumise, siis lõpetad igavese banniga, mida ei unbannita.

Ära saada PMe ühelegi meeskonna liikmele enam selle banni kohta.
Unban tuleb 26. detsember automaatselt, ära selle banni kohta enam unban taotlust tee.
Seda eirates võid riskida banni pikendusega ja/või ajutise foorumi banniga.

Relaxx.eu meeskond.
Inside each of us, there is the seed of both good and evil. It's a constant struggle as to which one will win. And one cannot exist without the other.
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne