Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KP | Est_Like
Väiksele retakale poolt :-)
[Pilt: tumblr_mqrko5o6vg1rmz3qpo1_400.gif]
steamcommunity.com/id/captainmorgan110
Meeldimised: Est_Like
Kindalt poolt
[Pilt: signature.png]
Teeme poolt äkki?
Meeldimised:
(01-02-2020, 11:54 AM)Chriss Kirjutas:
(01-02-2020, 08:54 AM)Sander Kirjutas: Hey Tra aitab ka sellest jamast niikuinii see dynamiit niipalju korrakas on see imeb türa peamis aeg, suretage asi välja ja ma ei näe asjal mõtet, vote on minu ja styleri poolt aka ei. Samahästi visake mulle korrakas tagasi, sest seal nii putsis lihtsalt et halb hakkab, 15min jooksul oleks ma vähemalt 4 inimest banaanind, staph, pole aimugi mis diil dynamiidiga on, aga see vana sama hea, kui kuse merre.,

Kas on närvidega probleeme või probleeme närvidega?

Kui ausus on närvide probleem, siis ladna.
Chriss- "Kopa wannabe diamond player lolis"
https://gyazo.com/59e0d1e8dc3551a1d32f60020ead7fd5
Unrankedist->Diamond 2 nädalaga, tehke järgi.
Meeldimised:
(01-02-2020, 04:08 PM)Sander Kirjutas:
(01-02-2020, 11:54 AM)Chriss Kirjutas:
(01-02-2020, 08:54 AM)Sander Kirjutas: Hey Tra aitab ka sellest jamast niikuinii see dynamiit niipalju korrakas on see imeb türa peamis aeg, suretage asi välja ja ma ei näe asjal mõtet, vote on minu ja styleri poolt aka ei. Samahästi visake mulle korrakas tagasi, sest seal nii putsis lihtsalt et halb hakkab, 15min jooksul oleks ma vähemalt 4 inimest banaanind, staph, pole aimugi mis diil dynamiidiga on, aga see vana sama hea, kui kuse merre.,

Kas on närvidega probleeme või probleeme närvidega?

Kui ausus on närvide probleem, siis ladna.

Kui kindel sa endas oled?
Ise poolt
[Pilt: MtroFrb.png]
Kahe kãega poolt, äärmiselt rahulik ning positiivne inimene, hea mainega, ropendamise ning sõimamise pujul võiksid inimesi rohkem bännida Cute
poolt, good luck
Running from Death since 2012. Wink
CS 1.6 Nickname: Taurify
Poolt
Ei ole enam v6imalik k6va mees olla.  Kappa
MUUDAN!

Vastu.

Algul tundusid täiesti sobiv korrahoidjaks, aga kuidagi väga kergekäeliselt bannisid mind aimbot`i eest ära.
Korrahoidja peaks bannimisel ikka kõvasti hoolikam olema ja veenduma, et tegemist üldse on koodimisega. (kui igaüks siin foorumis freebann`i pärast tõmblema hakkaks, ei jõuaks keegi sellega lihtsalt tegeleda)
Meeldimised:
Nahhui on vaja töllerdada igalpool ? jää minecrafti ja ongi kõik, mingi 3x kui taotled juba

vastu
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne