Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ShotBoti taotlus.
Nimi: ShotBot (Kevin)

Vanus: 15

Mis ranki soovid?: Moderaatorit sooviks

Eelnevad kogemused: Olen eelnevalt korduvalt olnud moderaator ja ka administraator. Olen ka omanud serverit ja olen pluginate/commandite suhtes õiglaselt tugev.

Kaua pelad minecrafti tavaliselt päevas: Esmasp-Reede kusagil 3-5 tundi. Sama ka Laup-Pühap kohta. (Olen nüüd ligi nädal aega järjest aktiivselt mänginud. Vähemalt 3-5 tundi)

Lisainfo: Meeldib aidata inimesi teatud asjade poolest ja ka nendega suhelda ka niisama vabal ajal.
Eelmistes serverites kus olen olnud staff member, pole kordagi saanud negatiivseid kommentaare enda töö kohta.

Isiklikult mulle kool ei meeldi.  Wink

[b]Ma ei ole osav suhtleja kõnedes või näost näkku. Niiet palun. Ma pole paha inimene Smile[/b]

[b]EDIT: Ma tean et mul pandi just taotlus kinni, kuid ma mõtlesin, et eelmine taotlus oli väheke halb ja ma ei lisanud sinna enda mängimitud aega või nii jms. Siis ma mõtlesin et teen uue ja natuke parema.[/b]
Meeldimised:
Alles pandi kinni taotlus sul, vastu.
[Pilt: 76561198448416302.png]
Jailbreaki Korrahoidja 21.02.2018- 21.05.2018
Meeldimised:
Tsitaat:Reaalsus on see, et ei jõua enam uustulnukatest noorukitega tegeleda. Veeda kommuunis mõnusalt aega, sulandu keskkonda ja võid taotluse uuesti esitada.
Hetkel taotlus kinni ja arhiivi. Kohtume peagi!
- krisss18
VALAR MORGHULIS
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne