Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaebus.
Kuna ei leidnud mingit kohta kuhu kaebuseid kirjutada, ega mingit kaebuse kirjutamis vormi, siis teen selle ise.

Nimi: 
Hoayu
Kelle poole suunatud: 
Liisaaaaaaaa, Lisific
Kaebuse põhjus: 
Üleolev käitumine meeskonnaliikmete poolt, pidev "käsutamine" ja õiguste liigne ärakasutamine.
Pildid:
https://gyazo.com/904e677fc799f7693e5190152b9ba1e4
https://gyazo.com/a85105c2057c68049ad3abdb608445ac
Kontekst:
Kuna serveris oli mingil mängijal toimumas mingi täielik jama Minecraftis, otsustasid kõik meeskonnaliikmed, mõned mängijad, (sh Mina) minna talle aitama. Selle jamaga sai tegeldud vähemalt 30 minutit ja oli ausalt öeldes suhteliselt naljakas ja arusaamatu vaatepilt. Ütlesin selle kõige peale "mis kuradi kammajaa see on?" mille peale käsiti mul jälgida oma sõnavara, sest (põhjust teadmata). Seda käsku välja lugedes oma peas tekkis mitmeid küsimusi meeskonnaliikmele kes selle käsu siis ka korda viis. Alustuseks selgitasin vägagi rahulikult ära mida sõna "kuradi" üldse tähendab ja seda, et see on täiesti kirjakeelne ja lubatud kasutada igas kontekstis, vaatamata sellele kui vanad isikud läheduses on, tegemist ei ole mitte mingil moel vulgaarse väljendusega. Seejärel tekkis vaidlus mingi 99opkiller'iga, kes väga üleolevalt mainis, et teab eesti keelt paremini kui mina, mis on täiesti okei, kui ta seda tõesti arvab või õigeks peab, kuid minu teada ei tohiks meeskonnaliige nii kenasti avalikult chatis öelda, et ta on kellestki parem, õige jah (kahjuks sellest asjast pilti pole)? Seejärel puhkesin naerma ja vaidlus oleks juba põhimõtteliselt täiesti läbi, oleksime läinud oma teed edasi kuid kogu selle tüli käigus mis minu ja meeskonnaliikmete vahel tekkis, surus oma nina vahele pidevalt mängija "H2vitaja", kes sõna otseses mõttes selle asemel, et vaikida, täierauaga sõimas mind, millele meeskond üldsegi tähelepanu ei pööranud. Sain vahepeal kogu selle asja käigus warni, mille pärast tõusis tüli Liisaga, kuna too oli õigeks pidanud seda, et kui tema midagi ütleb, siis nii ka peab tegema, kuigi see pole nii, ta pole mingi käskija. Samal ajal kui olin seletamas ära seda, et Liisa ei tohi mängijaid käsutada, sain ma mute viieks tunniks, põhjuseks oli midagi taolist, et "paluti vait olla, siis ole ka". Naeruväärne, meeskond arvab, et kui tema käsutab siis nii asjad peavadki olema, mängijal on (teie enda reeglite järgi) täielik õigus arutelule serveri chatis, juhul kui arutelu ei sisalda vulgaarsust ja solvamist, mõnitamist, õige jah?
Meeldimised: h.A.Le Coq
Long story short, käitusid väga ebaviisakalt meeskonnaliikmete vastu. Sulle sai mitu korda öeldud, et aitab, aga ei sa hoopiski hakkasid ülbitsema. Seda kõike oleks saanud vältida, kui sa oleksid asja rahulikumalt võtnud, aga ei, ilmselgelt ei suutnud sa käituda ja vastavalt sellele said ka karistada, tõepoolest said mute, mis oli natuke liiast, aga seegi sai sinult eemaldatud + võin kinnitada, et isik nimega "H2vitaja" pole sind serveris "täierauaga" sõimanud, ega ka mitte natukenegi, antud isik mainis lihtsalt, et sa võiksid maha rahuneda ja vait jääda.
[Pilt: PfvfbMF.png]
[Pilt: aH3m8Zl.png]
[Pilt: MtroFrb.png]
Meeldimised: Liisa , Lisific , Skheea
Your so called "story" is full of bullshit though. Kui paluti lõpetada, ütlesin väga viisakalt, et ma ei pea võtma seda palumist kuulda, kuna nagu ma juba eelnevalt mainisin ARUTELU ON LUBATUD KUI SEE EI SISALDA TEATUD VÄLJENDEID. Saan aru, et sinu jaoks on ülbitsemine lai mõiste ja eks see nii ka ole, see on suhteliselt lugeja silmis. Samuti, Dynamiidiga juba arutasime sellel teemal ja saime väga heale kompromissile, et tegemist on lihtsalt uuemate ja mitte nii väljaõpetatud meeskonnaliikmetega. Kahju, et sa ise ka ei märka mida teised teevad, kuna sinu silmis olen alati mina ainukene süüdlane, seda võib kinnitada absoluutselt iga log mis sinust olemas on, igalpool kui me sinuga samaaegselt sees, on näha, et süüdistad kõiges mind ja enda vigu ei pane tähelegi.
Rääkides screenidest, mida siit välja lugeda peaks saama? Enda arust ütlen täiesti kenasti, et Krisss on vägagi austatud minu poolt, isegi kui ta poleks juhtkonnas ja ütleks, et lõpetaksin, võtaksin kuulda. Rääkimata teisest screenist, kus ma ütlen täpselt seda kõike mida ma kirjutasin ka "kontekst:" all, et meeskonnaliige pole keegi käsutaja.
"kui paluti lõpetada, ütlesin väga viisakalt, et ma ei pea võtma seda palumist kuulda" ja sa imestad, et said karistada ja siis vingud, et tehakse ülekohut? tõmba normiks.

"kui tema midagi ütleb, siis nii ka peab tegema, kuigi see pole nii, ta pole mingi käskija." a vot, on küll, sest moderaator on üks osa meeskonnast

moderaator on meeskonna üks osa ja nemad on need, kes jälgivad tervet serverit, et keegi midagi reeglite vastast ei teeks ja sa ütled, et nad on mitte keegi? ise taotled samamoodi modeks, et teisi aidata jms, aga kuna moderaatorid on mitte keegi, siis pole sul seda vaja, see selleks. moderaatorid on selle jaoks, et sinusugused vinguda saaksid, et serveris tehakse ülekohut jms ilmselgelt

https://prnt.sc/pz8kmy - sa solvasid peaaegu tervet meeskonda sellega, see et fucking 2 naissoost isikut on tiimis ei tee tervest meeskonnast kohe naiskonda

https://prnt.sc/pz8ky6 - reaalselt on Liisa rohkem kui Sa elu jooksul midagi olema hakkad Kappa

https://prnt.sc/pz8lu9 - sa taotlesid ka modeks, sa juba oled ei keegi, aga taotled ei kellegiks? (nulline taotleb nulliseks lühidalt) alrighty.

anyways, moderaatorid on selle jaoks mõeldud serverisse, et serveris mingi süsteem vähemalt töötaks ja jookseks ja lisaks veel, et oleks kord, aga kuna sa otsustasid korda rikkuda ja hakkasid pm tervet meeskonda, eesotsas Liisat halvustama, siis ei ole üldse imestada, et said karistada, sest reeglid kehtivad siiski kõigile.

sul on õigus reeglitele täpselt nii palju, et neid jälgida, reegleid rikkudes tuleb karistus selga, sama selge ja sama seis nagu vabariigi seadustega (imo)

ma eriti sinust ausalt palju ei arva, aga jah
[Pilt: lines-multi-color-765254.gif]
Meeldimised: Skheea , Liisa , yepikaiye , Lisific , Birgit
(11-19-2019, 11:41 PM)kults Kirjutas: "kui paluti lõpetada, ütlesin väga viisakalt, et ma ei pea võtma seda palumist kuulda" ja sa imestad, et said karistada ja siis vingud, et tehakse ülekohut? tõmba normiks.

"kui tema midagi ütleb, siis nii ka peab tegema, kuigi see pole nii, ta pole mingi käskija." a vot, on küll, sest moderaator on üks osa meeskonnast

moderaator on meeskonna üks osa ja nemad on need, kes jälgivad tervet serverit, et keegi midagi reeglite vastast ei teeks ja sa ütled, et nad on mitte keegi? ise taotled samamoodi modeks, et teisi aidata jms, aga kuna moderaatorid on mitte keegi, siis pole sul seda vaja, see selleks. moderaatorid on selle jaoks, et sinusugused vinguda saaksid, et serveris tehakse ülekohut jms ilmselgelt

https://prnt.sc/pz8kmy - sa solvasid peaaegu tervet meeskonda sellega, see et fucking 2 naissoost isikut on tiimis ei tee tervest meeskonnast kohe naiskonda

https://prnt.sc/pz8ky6 - reaalselt on Liisa rohkem kui Sa elu jooksul midagi olema hakkad Kappa

https://prnt.sc/pz8lu9 - sa taotlesid ka modeks, sa juba oled ei keegi, aga taotled ei kellegiks? (nulline taotleb nulliseks lühidalt) alrighty.

anyways, moderaatorid on selle jaoks mõeldud serverisse, et serveris mingi süsteem vähemalt töötaks ja jookseks ja lisaks veel, et oleks kord, aga kuna sa otsustasid korda rikkuda ja hakkasid pm tervet meeskonda, eesotsas Liisat halvustama, siis ei ole üldse imestada, et said karistada, sest reeglid kehtivad siiski kõigile.

sul on õigus reeglitele täpselt nii palju, et neid jälgida, reegleid rikkudes tuleb karistus selga, sama selge ja sama seis nagu vabariigi seadustega (imo)

ma eriti sinust ausalt palju ei arva, aga jah
1. Sulle ma ju küll ometi ei pea selgeks tegema seda, et isegi kui ta on meeskonnast, ta ei ole keegi "käsutama", üks asi on see kui ta palub ja ma tõesti võtan kuulda. Teine asi on see, kui palub mingi vend kes pidevalt üritab mulle käru keerata, miks ma peaksin sellisel juhul teda kuulda võtma?
2. Ei, see, et ta mode, ei tee teda paremaks kui mina, või keegi teine serveris. Ta võib osa meeskonnast olla, aga ta pole KÄSUTAJA.
3. Ei, moderaatorid on need kes aitavad hädast välja, vajadusel teatud isikutele panevad mute jne, mitte et sa lükkad warne ja mutesid inimesele kes lihtsalt peab teise inimesega dialoogi, järjekordselt mainin osa kus ütlen, et arutelu on chatis lubatud kui see ei ole vulgaarne ega solvav.
4. Mida see pilt tähendama peaks? Ma alguses ütlesin, et kas Kriss saab ise ka aru, mis need 2 venda korraldavad (kelle kohta kaebus oli), siis parandasin ja ütlesin, et tegemist tüdrukutega, see mida sa ajad on mingi full mähis.
5. Siin ei saa vaielda, asi on vaatajate silmis. 
6. Mode on keegi, ma pole kuskil öelnud, et mode pole keegi, näitena Arcticalaska, kuulan väga hea meelega tema sõna (ütleme nii), kuna tema vastu on mul austust, mingi Liisa, kes esimesest päevast alates näkku n**sib, pole küll keegi mu jaoks. 
7. Täiesti mõistan, olen vägagi nõus. Aga tegemist on modedega, kes vaatavad enda ranki veits üle, nad mõtlevad, et kuna neil see rank on, siis on neil kõik lubatud aga see pole nii, samuti on Liisa isegi mitmeid kordi ülbitsenud, samuti teised meeskonnaliikmed.
8. Jälgin reegleid täpselt piirini, ületan piiri ka vahepeal, mõned warnid mul selle eest on ja ma ei vaidle. Isegi sellele warnile mis Liisa vist pani ei saa ma väga midagi öelda, olgu pealegi. Tegemist polnud hetkel mingite warnidega. Tegemist oli hoopis sellega, et meeskonnaliige tunnistas kogu serveri ees, et ta käsutab mängijaid (üleolev) ja et ta pole erapooletu, mis on meeskonnaliikmele keelatud.
9. yeah, samad sõnad, samad sõnad.
Kogu see teema on kahe otsaga asi ning vaata, millisest seisukohast tahad. Olgem ausad, moderaatorid enda "pealehakkamisega" varsti serveri välja suretavad.
Ei ütle, et midagi teeks nad valesti vms.. Lihtsalt andke asu, moderaatori tööd saab ka muudmoodi teha kui ainult teisi warnides/kickides/bannides ning ärge tulge siia seletama midagi reeglitest. Sa ei ela IRL ka reeglite järgi 100%.

Ning kui keegi tahab kellegagi vaidlemist lõpetada (moderaator siis tavamängijaga) siis sellega ei pea kaasnema mute või äärmisel juhul ban, saab ka teil endil vait oldud.
[Pilt: received-945047158980658.gif]
Punishment peaks olema alati kõige viimane variant.
Esmalt tuleb proovida sõnadega olukord lahendada, aga kui mängija koostööd ei tee, siis pole see võimalik.

Antud piltidelt on näha, et Sina polnud nõus tegema moderaatoritega koostööd. (Sidenote: jah, moderaatorid on tähtsamad kui tavamängijad ja tänu sellele on neile usaldatud rohkem võimu)

Kui Sa ütled kõigile moderaatoritele, et nad on kasutud ja neid pole vaja, siis neil pole võimalust seda lahendada suulisel teel ja on sunnitud kasutama võimu.

Parimaga
Awazki
Inside each of us, there is the seed of both good and evil. It's a constant struggle as to which one will win. And one cannot exist without the other.

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne