Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaebus, jälle :)
Nimi: Hoayu
Kellele: Lisific
Miks: Palusin tal WARN'ida mängijat kes juba teist tundi järjest serveri avalikus chatis maha teeb mind ja valetab mu kohta.
Ignoreeris täielikult, isegi ei öelnud "ei" või midagi taolist, lihtsalt ignoreeris. Seejärel kirjutasin /helpop'i küsimuse "Kas ma saan õigesti aru, et sa ei kavatse teda warnida?", millele ei järgnenud samuti vastust. Seejärel spammasin ja sain koheselt banni 24h. Mida arvan mina sellest? Well, arvestades seda kui heal läbisaamisel Lisific ja see isik kes mind mõnitas on, siis selgelt ei ole tegemist erapooletusega ja meeskonnaliige tuleks kõrvaldada kohalt või vähemalt verbaalne hoiatus teha. Lisaks palun unbannida. Kahjuks puuduvad mul pildid öeldust, kuid seda saavad kinnitada paljud moderaatorid ja administraatorid. Samuti kahjuks puudub mul pilt sellest, et moderaator ignoreeris mu /helpop'i abi palumist.

EDIT1: Paluks enne seda kui keegi teine kirjutab midagi siia, Lisific-u enda kommentaare antud situatsiooni kohta. Aitäh! Smile
-hoayu
Meeldimised: _GoDEaK_
Ma tegelt warnisin sind ja said banni kuna oli 4warni aga okei,
ei
Meeldimised: Liisa
No täpsemalt räägin ära mis minu poolel toimus. Kirjutasin sulle helpopi, sa ei vastanud. Kirjutasin veelkord, sa ei vastanud. Mõtlesin, et äkki sa ei märganud ja ei tahtnud hakata mingit kisa sellest tegema, spämmasin mingi 3 korda helpopi, et sa seekord märkaksid ja vastaksid midagigi aga ei. Koheselt sain warni. Lisaks sellele, et sa veel ei vastanud mulle, rääkisid sa samal ajal chatis, mis tähendab üsna loogiliselt, et sa lihtsalt ignoreerisid mind Smile
Meeldimised:
Oskad Sa mulle öelda, kui kaua sa ootasid abi?
Inside each of us, there is the seed of both good and evil. It's a constant struggle as to which one will win. And one cannot exist without the other.
Meeldimised:
Ei oska, aga ma oskan sulle öelda nii palju, et peale seda kui olin palunud abi, rääkis Lisific chatis selle isikuga, seega tegemist ei ole mingi kannatamatusega.
Meeldimised:
Mis kraaklete seal bloki mängus? Maailmalõpp on kui koheselt abi ei saa v?
[Pilt: 76B88ECAB8B28D5C64BAD136C6134D11306F1F4D]
Meeldimised: hoayu
(11-21-2019, 02:17 PM)[S]nix .^^ Kirjutas: Mis kraaklete seal bloki mängus? Maailmalõpp on kui koheselt abi ei saa v?

Mõnes mõttes on su vaade hea. Pigem tegin kaebuse lihtsalt sellepärast, et isik kelle vastu kaebus suunatud on, on oma 2 mode sõbrannaga mulle igapäevaselt jamasid tekitanud, iga väiksema asja eest karistusi pandud. Kohe kui tuli tõsine teema ülesse, et juba 2 tundi mähitakse näkku, siis ignoreeriti kuna tegemist oli oma sõbraga. On selliseid vaja meeskonda?
Meeldimised:
Ma permiks ära su üldse
[Pilt: lines-multi-color-765254.gif]
Meeldimised:
(11-21-2019, 08:12 PM)kults Kirjutas: Ma permiks ära su üldse

Mille eest?

In-game väga normaalse isiksusega, pole isiklikult temaga kunagi probleeme olnud. Keskenduks äkki teemale ja annaks talle normaalseid vastuseid mitte ei ajaks mõttetu ila?!

Minu teada on moderaatorid selleks, et aidata mängijaskonda mitte neid ignoreerida ja siis lambist warni panna kuna mängija küsib seletusi situatsioonile. Vahet pole kui palju ta seda küsis, moderaator peab talle ju vastama ja seletama miks ta ei warninud/mutenud isikut kes on reegleid rikkunud!?

Kuidas oleks saanud teisiti?
LIHTSALT VASTANUD TALLE JA OLEKS KÕIK KORRAS OLNUD.

Erapooletud isikud lihtsalt moderaatoriteks saanud, kes hoiavad kokku ja warnivad/mutevad neid kes on neile ''vastikud'' ja sõpru hoiavad.

Aitäh tähelepanu eest Smile

EDIT: Pole kellegi vastu vimma! Lihtsalt minu arvamus olukorrast
"Mul on roostevaba bmw E36"
(11-21-2019, 10:32 PM)_GoDEaK_ Kirjutas:
(11-21-2019, 08:12 PM)kults Kirjutas: Ma permiks ära su üldse

Mille eest?

In-game väga normaalse isiksusega, pole isiklikult temaga kunagi probleeme olnud. Keskenduks äkki teemale ja annaks talle normaalseid vastuseid mitte ei ajaks mõttetu ila?!

Minu teada on moderaatorid selleks, et aidata mängijaskonda mitte neid ignoreerida ja siis lambist warni panna kuna mängija küsib seletusi situatsioonile. Vahet pole kui palju ta seda küsis, moderaator peab talle ju vastama ja seletama miks ta ei warninud/mutenud isikut kes on reegleid rikkunud!?

Kuidas oleks saanud teisiti?
LIHTSALT VASTANUD TALLE JA OLEKS KÕIK KORRAS OLNUD.

Erapooletud isikud lihtsalt moderaatoriteks saanud, kes hoiavad kokku ja warnivad/mutevad neid kes on neile ''vastikud'' ja sõpru hoiavad.

Aitäh tähelepanu eest Smile

EDIT: Pole kellegi vastu vimma! Lihtsalt minu arvamus olukorrast
Tore, et keegi vähemalt ei kaitse ainult meeskonda, vaid astub mängijate eest ka välja.

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne