Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1#MC-] killswitchest
Wink 
Nimi:KillSwitchEST
Vanus:13
Mis ranki soovid? moderaatoriks
Eelnevad kogemusedTongueole erilist kogemust modena aga oma severis olen ikka admini asju teinud
Kaua pelad minecrafti tavaliselt päevas:5 tundi ja reedel ja laupäeval olen 10h 
LisainfoSurprisedlen tore sõbralik inimene tahan aidata k2ike ja nendega hästi läbi saada mitte 2 minuti jooksul tylli minna :Big Grin 
Meeldimised:
saaks kasvõi trail modeks
Meeldimised:
Hahha.
Ei, Vastu Smile
[Pilt: 76561198055921481.png][Pilt: AddFriend.png]
Meeldimised:
Ma täitsa usun, et sul on head kavatsused jne...

Aga paraku pean vastu olema.

Arcticalaska.

[Pilt: giphy.gif]
Meeldimised:
Vastu, kogu aktiivsust, käi ilusti koolis & kasva natukene.
Doubt kills more dreams than failure ever will.

[Pilt: punktid.png]
Shoutout to @RobRun ja @Henri Veskus, kes aitasid mul 76474 punkti saada.
Meeldimised:
Pigem Ei, Vastu
[Pilt: MtroFrb.png]
Meeldimised:
Poolt
Meeldimised: Psühhopaat
poolt
[Pilt: ZGunbge.png]
Meeldimised:
Isiklikult ütlen nende vastu häälte kohta nii palju, et mulle jääb mulje nagu kõik moderaatorid meelega panevad neid, et nendel ei tekiks konkurentsi. Isiklikult olen poolt, väga tore poisike, veidi vestelnud isegi temaga. Igati mõistlik 13-aastase kohta.
Meeldimised:
(11-25-2019, 06:32 PM)hoayu Kirjutas: Isiklikult ütlen nende vastu häälte kohta nii palju, et mulle jääb mulje nagu kõik moderaatorid meelega panevad neid, et nendel ei tekiks konkurentsi. Isiklikult olen poolt, väga tore poisike, veidi vestelnud isegi temaga. Igati mõistlik 13-aastase kohta.

Lol, et ei tekiks konkurentsi? Ma arvan, et ühegi moderaatori hääl ei sõltu sellest, kas nad tahavad vältida kellegagi konkureerimist või mitte. Pigem on asi selles, et kas nähakse isikut potentsiaalse meeskonnaliikmena või mitte.

Meeldivat õhtu jätku,

Arcticalaska.

[Pilt: giphy.gif]
Meeldimised: yepikaiye

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne