Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban plz
Heihei, ma ei leidnud mingit vormi mille järgi kirjutada so here we go again. Tongue
Põhimõtteliselt on tegemist tegelikult võrdlemisi pika kontekstiga, üritan nii lühikeseks selle kokku pressida kui võimalik.
Kontekst:
Story algab sellega, et nädal aega tagasi ehitasime Administraator Shkeea'ga netherisse pikemat sorti jääteed, mille peal paadiga liuelda uskumatutel kiirustel saab. Kuna teatud hetkel viskas meil mõlemal selle projekti käsitlemine üle aga samas lihtsalt nii seda jätta ei tahtnud, küsisin serveri meeskonnalt, et kas on lubatud kasutada mingeid macrosid või mode, mis teevad seda sinu eest. Näitena toon ise Printeri modid/macro programmid, mis toimivad põhimõtteliselt nagu WorldEdit, valid 2 punkti Minecraftis, seejärel kopeerib kõik mis selle valitud ala sisse jääb ja see oleks jubeda kiirusega seda teinud ise minu eest. Sellele küsimusele vastati eitavalt, milles ma isegi ei olnud imestunud, kuna see programm on tõesti väga-väga ebaaus ja tavaliselt lubatud vaid anarhilistes serverites nagu 2b2t. Skippides vahepeal juhtunud asju, jõuame tänasesse. Mingi vend tuli minu alale vee bucketiga, ja hakkas seda spammima igalepoole, teoreetiliselt ei toiminud see, kuna tal pole protil õigust ehitada. Mingil moel siiski sai ta clientlagi tõttu vee siiski maha panna ja selle abil mööda seinu üles ujuda. Mulle jäi mulje, et tegemist oli Spider hackiga, kutsusin yepi üle kontrollima. Yepi pakkus, et see võib olla põhjustatud clienti lagist või lihtsalt vajutamisest, proovisin ise järgi ja lihtsalt vajutamine ei toiminud, seega oli alles 2 varianti. Esimese variandi puhul oli tegemist lagiga, teise puhul aga autoclickeri/hacked clientiga. Testisin oma teooriat autoclickeri või HC üle. Küsisin kas tohin panna tööle oma hiire sisse ehitatud seadme (selle seadme toimimisest räägin hiljem). Yepi vastas, et ei tohi kuna macrod ja clickerid on keelatud (eeliste pärast), ütlesin talle, et tegemist ei ole macroga ega clickeriga. Ta lubas mul testida kas tolle mängija puhul tegemist oli autoclickeriga/HC-ga või ei. See testimine otseselt vastust ei andnud ja sinna see teema põhimõtteliselt jäi kuna saime teada, et tegemist polnud HC-ga. Täna, umbes tund aega tagasi olin serveris, kasutasin ehitamiseks oma hiire sisse ehitatud seadet. Yepi ütles, et seda kasutada ei tohi. Kuna olin ise selle kasutamises väga kahevahel ja polnud kindel, kas see on lubatud või ei, siis ilma suurema vaidluseta lihtsalt lõpetasin kasutamise. Mõne minuti möödudes oli jutt juba täiesti teistel teemadel, kõik olid juba rahunenud ja see teema oli ammu läbi. Möödus 10 minutit peale juhtumit, olin seletamas just Godeakile mis gigantset asja ma ehitamas olen Liisaga, kui järsku sain 7-päevase pagenduse. 
Hiire seadmest/režiimist: 
Hiire seade/režiim toimib üsna lihtsalt. Ma vajutan selle režiimi hiirel oleva spetsiaalse nupuga tööle. Kui see tööl on, pean ma hiireklõpsu lihtsalt all hoidma. Iga 100 millisekundit all hoidmist = 10 clickiga (st 10 millisekundiga = 1 click). See teeb 1 sekundis 100 clicki, põhimõtteliselt peaks see tõesti nii olema, et ma saan 100 clicki sekundis, kuid tegelikult on see rohkem nagu 50 kanti. 50 clicki hulka arvestada veel clienti ja serveri laggimist, mis võtab oma korda maha veel 20 clicki. Kokkuvõttes teeb see kuskil 30 clicki iga sekund Minecrafti serverites. Isiklikult clickin 16-18 korda sekundis, mingit handcam'i ma hetkel teha ei saa, kuna puudub filmimiseks seade. Hiire sisse ehitatud seade clickib umbes 1,7x kiiremini kui mina ise. 
Pildid:
Sellel pildil on minu enda käsitsi clickides saavutatud CPS:
[Pilt: 9fc2daa9478bc83de1d703f7ef76df24.png]
Sellel pildil on minu hiire sisse ehitatud seadme CPS: 
[Pilt: 6d1021ef8bd669ec3ff54c81f7890eba.png]
Selgitan miks CPS on 48.5, mitte nagu ma just mainisin 30 kandis. Tegemist on interneti lehega, milles pole clienti ega serveri lagi, v.a. mingi 3-5ms lag, mis ei mõjuta otseselt midagi, 0ms'iga oleks võib olla lihtsalt 50 saanud.

-hoayu
Meeldimised:
No tehniliselt siiski ma ei julgeks võrrelda hiire enda macrot ja mingit worldediti/guardi pluginat vms, mis laseb kopeerida, sest hiire macro saad sa panna tegema seda, mida sa soovid; "macro key is a shortcut of key sequences. A key sequence is a series of keyboard keystrokes, mouse actions, or menu actions that are bound to a command" - siin kohal on siiski see veidi ka oma süü, et kasutasid (kuigi minu silmis mingit erilist eelist ei saa blockide lõhkumisel vms. Yepil oli siiski sellessuhtes õigus, et macrod ja autoclickerid on keelatud (isegi kui on hiire seadete poolt lubatud), sest eelise saab teiste mängijate üle. Aga kuna Sa saad pm panna tegema hiire ühte/kahte nuppu seda, mida tahad tegema panna, siis kuulub see minu silmis macro alla.
Hiire seade toimib üsna lihtsalt. Ma vajutan selle hiirel oleva spetsiaalse nupuga tööle. Kui seade tööl on, pean ma hiireklõpsu lihtsalt all hoidma - seletasid just macro nupust ja selle süsteemist. "Iga 100 millisekundit all hoidmist = 10 clickiga (st 10 millisekundiga 1 click). See teeb 1 sekundis 100 clicki, põhimõtteliselt peaks see tõesti nii olema, et ma saan 100 clicki sekundis, kuid tegelikult on see rohkem nagu 50 kanti. 50 clicki hulka arvestada veel clienti ja serveri laggimist, mis võtab oma korda maha veel 20 clicki." - minu silmis tekib küsimusi selle teksti kohta. Minecraftis otseselt ei ole arvu/piirangut, miks piiraks CPSi summat üleüldse ja kui internet on enam-vähem vastupidav, siis 30-40ms pingiga ei saa tekkida mingit nn 'lagi', mis võtaks oma 20 klikki alla. Aga kas Sul telefoni ei ole, et filmida vms?

Ma üritan asja hetkel neutraalse pilguga vaadata, ma ei soovi mitte mingit viha hakata saama osapooltelt ja väljendasin asju enda vaateväljast. Aga kuna Sa juba põhimõttelist tunnistasid ära, aga siiski kasutasid abistavat vahendit, siis ma arvan, et tasuks ära oodata see 7 päeva juhul, kui Krisss18 ei nõustu lühendama bani aega või bani eemaldama.
[Pilt: lines-multi-color-765254.gif]
Meeldimised:
Mis kohaga mõtlete?
Loomulikult liigitatakse sellist asja doubleclick/autoclickeri alla kuidas sa aru ei saa, see annab teiste mängijate ees eelise seega on see keelatud. 
Kahju küll aga pagendus igati õigustatud.
 [Pilt: cdgWmz4.png] [Pilt: Wi9oHHq.png]
Meeldimised:
(11-27-2019, 08:14 PM)kults Kirjutas: No tehniliselt siiski ma ei julgeks võrrelda hiire enda macrot ja mingit worldediti/guardi pluginat vms, mis laseb kopeerida, sest hiire macro saad sa panna tegema seda, mida sa soovid; "macro key is a shortcut of key sequences. A key sequence is a series of keyboard keystrokes, mouse actions, or menu actions that are bound to a command" - siin kohal on siiski see veidi ka oma süü, et kasutasid (kuigi minu silmis mingit erilist eelist ei saa blockide lõhkumisel vms. Yepil oli siiski sellessuhtes õigus, et macrod ja autoclickerid on keelatud (isegi kui on hiire seadete poolt lubatud), sest eelise saab teiste mängijate üle. Aga kuna Sa saad pm panna tegema hiire ühte/kahte nuppu seda, mida tahad tegema panna, siis kuulub see minu silmis macro alla.
Hiire seade toimib üsna lihtsalt. Ma vajutan selle hiirel oleva spetsiaalse nupuga tööle. Kui seade tööl on, pean ma hiireklõpsu lihtsalt all hoidma - seletasid just macro nupust ja selle süsteemist. "Iga 100 millisekundit all hoidmist = 10 clickiga (st 10 millisekundiga 1 click). See teeb 1 sekundis 100 clicki, põhimõtteliselt peaks see tõesti nii olema, et ma saan 100 clicki sekundis, kuid tegelikult on see rohkem nagu 50 kanti. 50 clicki hulka arvestada veel clienti ja serveri laggimist, mis võtab oma korda maha veel 20 clicki." - minu silmis tekib küsimusi selle teksti kohta. Minecraftis otseselt ei ole arvu/piirangut, miks piiraks CPSi summat üleüldse ja kui internet on enam-vähem vastupidav, siis 30-40ms pingiga ei saa tekkida mingit nn 'lagi', mis võtaks oma 20 klikki alla. Aga kas Sul telefoni ei ole, et filmida vms?

Ma üritan asja hetkel neutraalse pilguga vaadata, ma ei soovi mitte mingit viha hakata saama osapooltelt ja väljendasin asju enda vaateväljast. Aga kuna Sa juba põhimõttelist tunnistasid ära, aga siiski kasutasid abistavat vahendit, siis ma arvan, et tasuks ära oodata see 7 päeva juhul, kui Krisss18 ei nõustu lühendama bani aega või bani eemaldama.

50 klikki või 30 klikki, vahet ei ole, see on teiste mängijate ees eelis ja see on keelatud.
Pigem arvan, et lühendada bani aega kuigi unban kindlasti ei teeks, puhta ülestunnistuse ja austuse teiste kaasmängijate vastu olemas ja isik kahetseb oma tegu nagu välja loen.
 [Pilt: cdgWmz4.png] [Pilt: Wi9oHHq.png]
Meeldimised:
(11-27-2019, 08:14 PM)kults Kirjutas: No tehniliselt siiski ma ei julgeks võrrelda hiire enda macrot ja mingit worldediti/guardi pluginat vms, mis laseb kopeerida, sest hiire macro saad sa panna tegema seda, mida sa soovid; "macro key is a shortcut of key sequences. A key sequence is a series of keyboard keystrokes, mouse actions, or menu actions that are bound to a command" - siin kohal on siiski see veidi ka oma süü, et kasutasid (kuigi minu silmis mingit erilist eelist ei saa blockide lõhkumisel vms. Yepil oli siiski sellessuhtes õigus, et macrod ja autoclickerid on keelatud (isegi kui on hiire seadete poolt lubatud), sest eelise saab teiste mängijate üle. Aga kuna Sa saad pm panna tegema hiire ühte/kahte nuppu seda, mida tahad tegema panna, siis kuulub see minu silmis macro alla.

1. No isiklikult polnud kindel täpselt mis macro on, teadsin, et see on nagu mingi moodus kuidas nupuvajutusega näiteks lühendada käskude andmist. for example, selle asemel, et panna minecraft ristist kinni saad ALT+F4 kasutades seda teha. Kui loen su sõnastust ja selgitust, tuleb veidi puhtam pilt pähe.

2. Rääkides sellest 20 klikki langusest. See juhtub sellepärast, et client ja samuti server näevad neid clicke erinevalt, nad üritavad mingil moel kompromissi teha, leides selleks üksteisega ühilduvad klikid. Umbes nii: 
Klikid: 0
Pausid: 1
Server: 0100110011001110101   (tumedad kohad on kohad kus klikid serveris ja clientis on samal ajal, heledad kohad on need kus serverile/clientile tundub, et klikin teisel ajal. Reaalsuses on lugu tegelikult sedasi,...
Client:  0010100110101010101    ...et mõlemad read peaksid tegema klikke samal ajal. Sedasi toimib see internetis, mu arvuti ja internet näevad klikke samal ajal.)

3. Tore, et vaatasid lõpuks minu suhtes midagi ka erapooletu pilguga, kuigi ma ei näe, et keegi antud hetkel süüdi oleks peale minu, loomulikult tegi yepi õigesti. Oleksin isiklikult ka mitte kasutanud seda kui oleksin teadnud, et tegemist siiski oli macroga, mulle on selge teine definitsioon sõnast macro. Tulles tagasi põhjuse unban teema tegemiseks. Tegemist oli tehniliselt alles esimese hoiatusega minu suhtes ja kuna sain kohe aru ja ei vaielnud, tunnen, et ban oli veidi liigne. Aga noh, ega mina pole meeskonnaliige ja karistamine jääb juba teie teha.
Meeldimised:
Ma ütlen kohe ära, et sellel pikal jutul pole mõttet.
Fakt on see, et jäid abistava programmi/koodiga vahele teades, et selle/nende kasutamine on keelatud, peaks veel mainima, et sulle korduvalt märkusi tehtud, et nende kasutamine on keelatud.
Ban oleks ära jäänud, kui oleksid reeglitest kinni pidanud, sulle sai piisavalt öeldud, et macrode kasutamine EI OLE LUBATUD.
7 päeva isegi hästi, kannatad ära

[Pilt: MtroFrb.png]
Meeldimised:
Olgu, võib seljuhul teema lukku panna. Tänud siiski veidi informeerimast.
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne