Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban taotlus
1) Sooviks unbani kuna ma ei teadnud ,et sushil xray on. Ehk sain no reason banni. Eile kui yepikaiye ütles et vaadake et xray eest banni ei saa ss küsisin sushilt kas tal xray v ei, tema vastas ei. Yepi arvas veel ,et täna olime kõnes aga ei olnud ning sain banni. Loodan et olete nii lahke ja saaksin unbani.
2) Sooviks vidi näha
Meeldimised: ignRass
(12-01-2019, 04:23 PM)Alku Kirjutas: 1) Sooviks unbani kuna ma ei teadnud ,et sushil xray on. Ehk sain no reason banni. Eile kui yepikaiye ütles et vaadake et xray eest banni ei saa ss küsisin sushilt kas tal xray v ei, tema vastas ei. Yepi arvas veel ,et täna olime kõnes aga ei olnud ning sain banni.
2) Sooviks vidi näha

lahe
Meeldimised:
Aga palun, tegelt on videost näha ka, et teete koostööd, seega ma oletan, et te olite kõnes või suhtlesite kuskil mujal kaevandamise ajal.

[Pilt: MtroFrb.png]
Meeldimised:
(12-01-2019, 05:21 PM)yepikaiye Kirjutas: Aga palun, tegelt on videost näha ka, et teete koostööd, seega ma oletan, et te olite kõnes või suhtlesite kuskil mujal kaevandamise ajal.

Me ei olnud kõnes enne bani. Peale banni läksime kõnne. Ja diad tegime pooleks kuna ta leidis ka neid ja mul oli fortune 2 pickaxe.
Meeldimised:
Kaldun arvamast, et pigem te tegite koostööd. Tõsi ei saa öelda, et olite kõnes või kuskil, aga kahjuks video järgi eeldan, et Sa pigem varjasid tema xray kasutust.

L&A
[Pilt: MtroFrb.png]
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne