Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3#HNS - Cam1tize
Heart 
Nimi:
- Marcus
Hetkene mängunimi:
- ~flux~ Cam1tize

Vanus:

- 15

Kus serveris:

- HidenSeek

Miks just sina peaksid saama korrahoidjaks:

- Oskan kasutada siinseid käske ja viise, et hoiduda reeglirikkujatest ja nn "cheateritest", olen alati kättesaadav kui mind on vaja. Hetkel pole ka HnSis korrahoidjaid, kes takistaks neid inimesi. Hetkeseisuga olen ka ainuke sms-admin, kes saab takistada selliseid inimesi.

Eelnevad kogemused:

- Olnud mitmetes serverites sms-admin (relaxx), muudes minecraft serverites mees- ja juhtkonnas. Oman ka hetkel hnsis sms-adminit ja olen kursis käskude kasutamisega.

Kaua pelad CS'i tavaliselt päevas:

- Keskmiselt ütleks ikka hea 3h+, oleneb päevast siiski, vahepeal juhtub 4-7h.

Lisainfo: Kui on HnS, siis on ka higi.
[Pilt: lines-multi-color-208584.gif]
Meeldimised:
Poolt .. tajub biiti
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcQ-mPeJvOx__yjC8x2o-1h...YLCrXYVn&s]
Meeldimised: Camitize
Pooldan.
[Pilt: vm6z24u.jpg]
Autor: Xerhes
Mängitud aeg on väga nulline.
Ning sa teed seda taotlust ainult embleemi saamiseks siis ma olen suht kindlalt vastu.
(:
vastu.
- Olnud mitmetes serverites sms-admin (relaxx), muudes minecraft serverites mees- ja juhtkonnas.
Vahel oled ka naine siis?
[Pilt: 76561198319568420.png]
Lolli vea tõttu tegin kerge fuckupi, camitize vastused siin all;

(12-24-2019, 04:02 AM)Fränk Kirjutas: Mängitud aeg on väga nulline.
Ning sa teed seda taotlust ainult embleemi saamiseks siis ma olen suht kindlalt vastu.
(:

Hetkel mänginud ~flux~ Cam1tize nimega. Cam1tizel on sms-admin, ajasin lihtsalt segamini need. Muutsin ka postituses selle ära.
(12-24-2019, 04:08 AM)morpS Kirjutas: vastu.
- Olnud mitmetes serverites sms-admin (relaxx), muudes minecraft serverites mees- ja juhtkonnas.
Vahel oled ka naine siis?

Meeskond- Selle all tavaliselt mõeldakse juhtkonnast allpool asuvat liiget, niinimetatud moderaatorid, korrahoidjad, abistajad jms.
Juhtkond- Admin, omanik, abi-omanik.
Saan aru, natuke ebasobilik väljend, aga nii lihtsalt on. Ei ole naine
If you're thinking about quitting, like you can't fight, keep your head up like a soldier and don't lose sight.
Meeldimised: Est_Like , Camitize
(12-24-2019, 02:02 PM)Cam1tize Kirjutas:
(12-24-2019, 04:02 AM)Fränk Kirjutas: Mängitud aeg on väga nulline.
(:

Hetkel mänginud ~flux~ Cam1tize nimega. Cam1tizel on sms-admin, ajasin lihtsalt segamini need. Muutsin ka postituses selle ära.

[Pilt: TGL4Ow6.png][Pilt: kAm9vGP.png]6 päeva peale 114 minutit on ikkagi väga nulline.
[Pilt: KKjwrYG.png] Ning kui juba lisan su aktiivsusest pilte siis lisan selle ka ning mu vastus on ja jääb Vastu.
Kui aktiivsust tõstaksid, poleks probleemi.
Poolt aga BMi ei usaldaks talle
Meeldimised: Tuvi54 , Camitize
Kahepalgeline vend, vastu
Tundub täitsa norm ingame, poolt
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne