Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MeoW_MC Mod
Information 
Nimi: MeoW_MC 
Vanus: 13
Mis ranki soovid? moderaatoriks
Eelnevad kogemused: Olin omanik ühes serveris mille ma tegin oma klassile, 10-15 playerit ja oskan kasutada commande suuremosa.
Kaua pelad minecrafti tavaliselt päevas: 1-5 tundi oleneb ka päevast vahepeal isegi rohkem + kui midagi pole seal teha siis afkin ja vaatan chati mitte ei leavi serverist.
Lisainfo: Proovin alati inimesi aidata ja proovin leida igale probleemile lahenduse,olen sõbralik.
(Insert cat meme here)
Meeldimised:
Pfff ei
[Pilt: d81e157df6e267fb92de95fa34522826.png]
[Pilt: b5ed3ce308bb5d6de66eb0e5ef7c8297.png]
Pubi korrahoidja 20.07.2018-05.09.2018
Meeldimised:
Poolt. suht abivalmis vend!
[Pilt: Hoiva.PNG]
Meeldimised: MeoW_MC
Hetkel jään Vastu, tundud tore ja aktiivne, kuid oled (minuteada) serveris aktiivselt mänginud ainult nädala vms. Hääl muutub kui oled veidi rohkem mänginud.
[Pilt: signa.png]
Meeldimised:
vahepeal kui uus mapp tuli siis ei mangind selle parast biskviit mudu kui eelmine mapp oli siis olin ka suht aktiivne
(Insert cat meme here)
Meeldimised: Biskviit☆
Anname ikka võimaluse. Vahet pole mis vanuses, põhiline on see et on mõistus olemas ja loodetavasti pole Kendama-Gangster.
[Pilt: giphy.gif]
VALAR MORGHULIS
Meeldimised: MeoW_MC , s1xnine
(01-31-2020, 09:03 PM)Reserved Kirjutas: Anname ikka võimaluse. Vahet pole mis vanuses, põhiline on see et on mõistus olemas ja loodetavasti pole Kendama-Gangster.

ara muretse pole kunagi kendamaga mangind -ki elus ei taha isegi katsuda seda mingi nöidade relv Big Grin proovin olla rohkem aktiivsem ma olen vrg olnud iga paev online ja proovin seda streaki jätkata
(Insert cat meme here)
Meeldimised:
Vastu.
Muidu oleks poolt, aga võiksid õigekirja parandada. Kõik muu on korras tho, käitumisel midagi viga pole jms.
An eye for an eye and the world goes blind.

[Pilt: punktid.png]

Meeldimised:
poolt, aumees
Meeldimised: MeoW_MC
Tere, ei.
[Pilt: received-945047158980658.gif]
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne