Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban?
Kasutaja: dildododo
Perm bani põhjus: ban evade/multyacc
Mode wuffy hakkas midagi  soiguma et peaksin perma banned olema, kuna 4 hoiatust ja multi acc. Oma bani ma sain ma mõned põevad tagasi kätte 24h. Multi acc (cuntdestroyer) on lihtsalt sellepärast et mõnes teises serveris käisin selle nimega, ja inimliku eksmuse tõttu tegin relaxxi serverisse kasutaja. Selle kasutajaga ma ei mänginud, oma ämbrit märgates lahkusin.
Teistel adminitel ja modedel polnud sellega näiteks eile probleeme.
Meeldimised:
Ka see on teie kasutaja, noormees. Antud kasutaja banniti 2 minutit peale teie 24h bani warnide eest. Any more questions?
[Pilt: 729bc65a068a51548d1ed14f7e1a960b.png]
[Pilt: received-945047158980658.gif]
Meeldimised:
Kuna mina lisasin eelmine kord sulle viimase hoiatuse siis võtan selle vastutuse ja teen sulle unbani 2nädalase katseajaga. Katseajal ei või sa ühtegi serveri reeglit rikkuda, vastasel juhul saad 2kuuse bani.
Teised topeltkontod lasen sult eemaldada, Dildododo jääb.

Ja pididki olema perma banned kuna konto dildododo sai bani ja logisid sisse uue kasutajaga mille nimi oli dildododo_is_back(topeltacc ja sellega sisse logimine kehtiva bani ajal=perma ban). Kuna Dildododo konto sai varem bani siis ei läinud talle peale perma ban ehk siis said selle kontoga sisse logida peale 24tunni täitumist.
"Mul on roostevaba bmw E36"
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne