Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban avaldus.
Sad 
Mängusisene nimi: iScraZi 
Mis on ban'i põhjus?:  Banavoid 
Mis te tegite, et ban'i saite?: Läksin Relaxx survival serverisse ja jõudsin ringi joosta ja koheselt kui jõudsin spawnist välja sain ma IP-Banni. Ma ausalt ei tea, mis juhtus. Kas mind aeti tõesti kellegiga sassi või mis? Tookord oli mul sõber ka külas, aga ma ei tea kas tema sai minu IP pealt banni. Ma ei oma ühtegi abistavat programmi, et mind karistada.  Undecided

-iScraZi
Meeldimised:
(02-13-2020, 06:30 PM)iScraZi Kirjutas: Mis te tegite, et ban'i saite?: Läksin Relaxx survival serverisse ja jõudsin ringi joosta ja koheselt kui jõudsin spawnist välja sain ma IP-Banni. Ma ausalt ei tea, mis juhtus. Kas mind aeti tõesti kellegiga sassi või mis? Tookord oli mul sõber ka külas, aga ma ei tea kas tema sai minu IP pealt banni. Ma ei oma ühtegi abistavat programmi, et mind karistada.  Undecided

-iScraZi

"Läksin Relaxx survival serverisse ja jõudsin ringi joosta ja koheselt kui jõudsin spawnist välja sain ma IP-Banni."- Antud lauses te olite täiesti teadlik, et banni saite teie.
"Tookord oli mul sõber ka külas, aga ma ei tea kas tema sai minu IP pealt banni."- Siin te aga ei tea bannist mitte midagi ning arvate, et sõber võis selle saada. Huvitav, kas sõber siis üldse käis teie juures või kuidas on lood?

Long story short: sinu kujutletav sõber Jimmy, kes võib ka reaalselt eksisteerida, üritas serverisse sisse saada omanike/arendajate jms kasutajanimedega. NB! Juba selle eest üksi tahtsin mina sulle banni panna. Teiseks, teie IP alt on veel kasutajaid bannitud, mis on ka siis ilmselt su sõbra poolt saadud pagendused.. Aga see selleks. (X-Ray) Just selle eest laiatas Lisific sulle kõik-võimsa banhammeriga vastu kukalt.

Kõigele lisaks mainisid Discordis, et jah, sinu sõber üritas adminite nimesid kasutades sisse logida, et siis käkki keerata.. Seega palun, võtame kokku ennast ning jääme ilusamaid aegasid ootama. Tšu-tšu-frei!
[Pilt: received-945047158980658.gif]
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne