Teema hinnang:
 • 0Hääli - 0 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Minecraft serveri tulevik
#1
Turuuringuga seoses sooviksime teada saada rahva arvamust, mida soovitakse näha MC serveris. Mängijaskonna arv on natukene kukkunud, see selleks, aga me siiski oleme siin, et teha Teile kõigile heameelt ja normaalset möllu. Pakub huvi siiski lihtsalt see, mida soovite just Teie näha serveris.

 Soovitada võib kõike - realistlikud mõtted, ebarealistlikud, gamemoded (rahvakeeli mängumoodid), üritused, kampaaniad ja asjad. See on Teie võimalus avaldada arvamust, võite rääkida ka, mis Teie naaber Juula tegi hommikul vms, aga siis vajutage juurde ka üks armas soovitus või idee. Ideed ja soovitused ei pea olema ainult ühe serveri kohta, võib täiesti vabalt olla ka terve MC peale, mis soovite näha, mis lisasid, mis servereid ja asju. Kõik on teostatav. Peamiselt ootaks soovitusi gamemodede kohta, mida Teile kõigile tuua. Võivad olla PvP serveri soovitused, üritusi võib soovitada, põhimõtteliselt tootke kõike, mida Te suudate.


Hunger games, bedwars, Factions, OPFactions, HCF, hardcore survival, OP survival, TNTRun, eggwars, spleef jms. Lihtsalt andke oma arvamus ja võite kirjutada juurde ka paar sõna, miks arvad Sina, et see hea on.


Selle asemel, et tekitada lehtede viisi ühte ja samat soovitust, soovitame kasutada kurikuulsat "aitäh" nuppu, info läbitöötamisel tuleb see 10X kergem ja kasulikum.


uute paukudeni!!!
stalker
Vasta
Meeldimised: Volodimir , K8LiN , ᴀʟɪᴠᴇ
#2
Eelmainitud TNTrun? Wipeout? Floor is lava?
[Pilt: 9AE52916-3361-4B33-AF54-4AAF2170BD2E.JPG]
Vasta
Meeldimised:
#3
Korraldame!!!!!!

Tahaks odavat alkoholi, ilusaid naisi, randa ja ilusat ilma.

Aga tegelt, EV 50 paluks.
[Pilt: Nr.png]
#4
Custom enchantments, minigames lahti, rohkem võimalusi raha kasutamiseks ja PVP, mis ei asuks survivalis

[Pilt: gifs-on-cli.gif]

Vasta
Meeldimised:
#5
HG Ja Factions oleks aus.
Vasta
Meeldimised:
#6
kz/wipeout
Vasta
Meeldimised: Volodimir
#7
Mingi kz/race-i laadne gamemode/minigame võiks olla, päris paljud on serveris mult uurinud, et "ou, kas kuskil parkouri ka teha saab?". Big Grin

+ Mingi pvp arena/minigame/gamemode oleks ka suht tore, seal saaksid sõbraga pvpd harjutada erinevate kitiga, nagu Ruudi välja tõi.
Vasta
Meeldimised: K8LiN
#8
 • Erinevad mängud jap, mida eelnevalt mainiti- mingi parkuuri ala, floor is lava ja hunger games võiks ka olla
 • Rohkem mängijaid võib tuua ntks siuke taku, kui mingil kindlal nädalapäeval kord nädalas on lubatud ntks fly v mingid õigused ja kord nädalas oleks ntks pvp lubatud survivalis
 • Päris paljud tahavad pidevalt, et keegi ehitaks neile maja, keegi sisustaks jne, vb siis korraga teha sellised kindlad töökohad, kus ntks iga kolme päeva v ühe nädala tagant saab see isik selle töö eest palka. Olekski siis nagu ehitajad (ehitavad teistele hooneid, kasvõi kaasata spawni ehitamisel/täiustamisel), sisustajad, hunterid v toidukullerid siis lol, kes otsivad ja viivad süüa teistele. Muidugi nh on see /jobs ka, aga lisaks sellele siis, et oleks äkki huvitavam.
  Mdea smth like dat  Feelsokayman  
[Pilt: giphy.webp]
Vasta
Meeldimised: Volodimir , Biskviit☆
#9
Ütleks lihtsalt seda, et ühed mu lemmikumad gamemodid on skywars ja bedwars. Neid võiks tulevikus näha olla relaxxi serveris, sest need on väga huvitavad ja ma usun kutsuvad inimesi seda mängima.
Hunger gamesi oleks ka väga tore ja huvitav mängida.
Kitpvp/OPkitpvp oleksid ka toredad. Smile
3x Jailbreaki Korrahoidja 
Vasta
Meeldimised: REMYMad , size , K8LiN
#10
skywars/bedwars/hungergames
saate serverile elu sisse
Vasta
Meeldimised:


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne