Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server kickib tihti välja.
Question 
Tervist! Juhtub siis kui on seljas elytrad ning kui mängus sprintida ja samal ajal space tapida viskab tihti serverist välja. Mul pole mingeid moode ega midagi. Lisan ka pildi peale seda kui serverist välja viskab. 

Pilt: https://www.upload.ee/image/11600178/202....52.26.png
[Pilt: giphy.gif]
I am the monkey who stole your kill. Wink
Meeldimised:
Recordi seda, ise katsetades (koos Liisaga) ei juhtunud küll midagi. Logid ka ei näitanud, et tegu oleks false-positive alertiga/kickiga.
stalker
Meeldimised: Volodimir
Reinstallin minecrafti ja tõmban mingi recording software alla. Läheb aega väheke.
[Pilt: giphy.gif]
I am the monkey who stole your kill. Wink
Meeldimised:
Miks minecrafti peaksid reinstallima?
stalker
Meeldimised:
(04-30-2020, 11:57 PM)kults Kirjutas: Recordi seda, ise katsetades (koos Liisaga) ei juhtunud küll midagi. Logid ka ei näitanud, et tegu oleks false-positive alertiga/kickiga.
Üpris kindel, et teil ei juhtunud midagi, sest teil on bypass õigused olemas. Nagu ma aru saa, siis Spartan on anti-cheat plugin ning meeskonnaliikmetel ilmselgelt on bypass permid. x)
Meeldimised:
(05-01-2020, 11:50 PM)kqrmo Kirjutas:
(04-30-2020, 11:57 PM)kults Kirjutas: Recordi seda, ise katsetades (koos Liisaga) ei juhtunud küll midagi. Logid ka ei näitanud, et tegu oleks false-positive alertiga/kickiga.
Üpris kindel, et teil ei juhtunud midagi, sest teil on bypass õigused olemas. Nagu ma aru saa, siis Spartan on anti-cheat plugin ning meeskonnaliikmetel ilmselgelt on bypass permid. x)

bypass permissioneid ei ole kellelgi.
stalker
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne