Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titan I Est_Like kickib põhjusetult üle 10 korra ja ei lõpeta
Admin Titan I Est_Like paneb ilma põhjuseta mulle
Meeldimised:
ära ipresa siis
Doubt kills more dreams than failure ever will.

[Pilt: punktid.png]

Meeldimised: lahe coq
(05-17-2020, 09:39 PM)EST . Oliver Kirjutas: Admin Titan I Est_Like paneb ilma põhjuseta mulle pidevalt kicki. Ta isegi ei ole nõus põhjust kirjutama, miks ma kicki saan. Meie suhtlemine käis vaid tema kicki reasonite kaudu millele ta vastas minu nimeks pandud nime järgi.
Ma proovisin hea 10 minutit sisse logida, aga iga kord tervitati mind kicki ja sisuta reasoniga.

Loodan, et see olukord laheneb kiiresti! Kuna ma tahaksin vana head Relaxx classicut edasi mängida.

Tõestusmaterjal minu drive kaustas: https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing

Minu meelest selgitati sulle korduvalt ära, miks ja mille eest sa kicki saad.

Next time vähem ipresamist ja asi korras.
Meeldimised: Est_Like
(05-17-2020, 09:40 PM)Est_Like Kirjutas: ära ipresa siis

Tere, ma pole kordagi IPresa teinud. Mis üldse sellega on, koguaeg on jutt mingitest ipresa tegijatest, aga ma pole seda teinud ja ei ole kursis, mis see tegema üldse peaks?
(05-17-2020, 09:47 PM)Anduuu Kirjutas:
(05-17-2020, 09:39 PM)EST . Oliver Kirjutas: Admin Titan I Est_Like paneb ilma põhjuseta mulle pidevalt kicki. Ta isegi ei ole nõus põhjust kirjutama, miks ma kicki saan. Meie suhtlemine käis vaid tema kicki reasonite kaudu millele ta vastas minu nimeks pandud nime järgi.
Ma proovisin hea 10 minutit sisse logida, aga iga kord tervitati mind kicki ja sisuta reasoniga.

Loodan, et see olukord laheneb kiiresti! Kuna ma tahaksin vana head Relaxx classicut edasi mängida.

Tõestusmaterjal minu drive kaustas: https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing

Minu meelest selgitati sulle korduvalt ära, miks ja mille eest sa kicki saad.

Next time vähem ipresamist ja asi korras.

Tere, kas on tõestust, et ma olen ipresa teinud. Selliste süüdistustega, ilma tõestusetta on väga alatu kicki panna. Lisaks kickiti algselt mitmeid kordi reasoniga näiteks "jh" ja peale selliseid reasoneid toodi veel palju eksitavaid põhjuseid. Selgitati ipresa põhjust peale pikki palumisi, segamini paljude teiste põhjustega. Loodan siiralt, et selline vandaalitsemine ja vale süüdistusete esitamine lõpeb selles serveris.
Meeldimised:
(05-17-2020, 09:51 PM)EST . Oliver Kirjutas:

Tere, ma pole kordagi IPresa teinud. Mis üldse sellega on, koguaeg on jutt mingitest ipresa tegijatest, aga ma pole seda teinud ja ei ole kursis, mis see tegema üldse peaks?

Kuidas sa tead siis, et sa seda teinud pole? Vandaalitsemine kappa
Meeldimised:
(05-17-2020, 09:59 PM)Dax Kirjutas:
(05-17-2020, 09:51 PM)EST . Oliver Kirjutas:

Kuidas sa tead siis, et sa seda teinud pole? Vandaalitsemine kappa

Ma pole ipresa teinud, kuna ma ise ei ole kursis, mis see tegema peaks. Ma pole endateadlikult ipresa teinud. Kui sul endal on mingid isiklikud põhjused, siis saame lahendada privaatselt, mitte koguaeg alatult kickides. 
Meeldimised:
Süütul ei ole vaja täiesti teise nimega sisse tulla, kohe peale kicki saamist.
Pealegi, said sa lugematu arv kicke enne, kui enda nime "EST oliver"ks vahetasid.
Nagu Sa ütlesid, siis Sina ja Su vend on need, kes ipresavad ja täna hakkasite uuesti peale, kui ühe teist bannisin.
Ma tean, et teie, aga ma pigem ei ütleks kuidas, sest siis ma ju ei teaks Smile

Meeldimised:
(05-17-2020, 10:07 PM)Est_Like Kirjutas: Süütul ei ole vaja täiesti teise nimega sisse tulla, kohe peale kicki saamist.
Pealegi, said sa lugematu arv kicke enne, kui enda nime "EST oliver"ks vahetasid.
Nagu Sa ütlesid, siis Sina ja Su vend on need, kes ipresavad ja täna hakkasite uuesti peale, kui ühe teist bannisin.
Ma tean, et teie, aga ma pigem ei ütleks kuidas, sest siis ma ju ei teaks Smile

Mina ei ole teise nimega peale EST . OLIVER. Ehk oli see halb kokkusattumus mõne teise kasutajaga, kes sellist asja nagu ipresa harrastab. Kui te ütlete, et te pigem ei ütle oma tõestusi, siis see viitab sellele, et sul pole neid. Pole vaja rohkem valetada rahvale ja peaksite süü omaks võtma. Ma olen väga pettunud relaxx serverites peale sellist intsidenti ja loodan et selliselt inimeselt nagu Titan  I EST like võetakse õigused ära, kuna see pole normaalne, kui ta ei esita oma süüdistusi, kuna siis ta ei tea neid enam? Ehk see lause tähendab seda, et sul pole süüdistuse minu vastu. Tervitusi relaxx juhtidele ja loodan et selline vandaalitsemine lõppeb.
Meeldimised:
kasutajanimed nagu EST . MAUNO ja EST OLIVERKA86 ütlevad midagi?
If you're thinking about quitting, like you can't fight, keep your head up like a soldier and don't lose sight.
Meeldimised:
Mul on oma teadmised, aga neid me ilmselgelt ei sulle ei ütle, sest muidu sa lihtsalt vahetaksid ära ju. Juhtkond juba teab.

Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne