Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taurine. scammib väikest last
Exclamation 
Täna oli siis situatsioon, mil mängija Rikardo1 tellis endale VIP-e Tellis kogematta liigapalju aga see selleks.
Probleem seisneb selles, et Rikardo kogematta kirjutas VIP-i parooli in-game chatti, ning Taurine. leidis, et oleks
mõistlik väikselt 12 aastaselt poisilt VIP ära varastada. Kutsusin Taurine.-t korrale  aga tema ei leia, et tegi midagi valesti, ei leia, et tema tegu oleks
häbiväärne/ebamoraalne, vastupidiselt sellele oli Taurine väga uhke ning õnnelik, mõni poeet võiks lausa lausuda, et ta oli seitsmendas taevas.
Mina aga vastupidiselt temale, leian, et selline tegu, ei näita Relaxx kommuuni just parimas valguses kui täiskasvanud mees scammib 12 aastaselt lapselt. Minul kui täiskasvanud mehel on seda väga sitt vaadata. Kui teemast juba rääkida siis paar nädalat tagasi võttis Taurine. ka minu "Daxnos" nimel oleva immunity admini samal viisil ära. Ma olin lahke ütlesin, et võib endale jätta. Pärast tänast juhtumit aga soovin, et ka minu tellitud immunity admin mida tema kasutab, ära võetakse. Aitäh
https://www.upload.ee/files/11753582/Taurine2.png.html

https://www.upload.ee/files/11753585/tau...3.jpg.html
Vasta
Meeldimised: abt
"Probleem seisneb selles, et Rikardo kogematta kirjutas VIP-i parooli in-game chatt" Alustame sellega, et ära tule oma valedega siia kaebama. Ta loovutas vabatahtlikult oma parooli ingame chati.

+ https://prnt.sc/smdvf9
[Pilt: vm6z24u.jpg]
Autor: Xerhes
Vasta
Meeldimised: Tegelane
See on vaarisa chat, lisa pilt kus rikardo ise ütleb "Võid mu vipi endale võtta" then we can talk about it
Vasta
Meeldimised:
ega see niinimetatud "Relaxx kommuun" ei olegi nii hea kui sa tahad et see oleks lampi shitpost enda viga et chati kirjutas seda v2ga h2sti aru saada kas kirjutad consooli v6i ingame chati
Vasta
Meeldimised:
(05-23-2020, 07:36 PM)Tegelane Kirjutas: ega see niinimetatud "Relaxx kommuun" ei olegi nii hea kui sa tahad et see oleks lampi shitpost enda viga et chati kirjutas seda v2ga h2sti aru saada kas kirjutad consooli v6i ingame chati

Tegemist on väikse lapsega kes ilmselgelt ei saanud /sms süsteemist korralikult aru, seega on arusaadav viga kirjutada parool in-game chatti. 
+ @R1ho  Temal vennad mängivad ka seda serverit, neid kokku 7, seega  ei annaks ta sulle  oma VIP-i kui tal endal 6 venda veel.
Vasta
Meeldimised:
minule näeb see nagu paras õppetund, et rahaga ringi käia pead sa ka teadma mida sa sellega teed. kui ta selle "chatti kirjutas" tähendab see et ta ei lugenud õpetust korralikult läbi.
Vanemad nickid: KillerKana, BuzZz^^ BoT, Choco^^ LumiKelluke ja Vanni-piraat Nemo, keedumoos olin ka kuskil
Minecraftis: KillerKana, Camper1, Stennu, Stenx12

[Pilt: maasikas.png]
Vasta
Meeldimised: Tegelane , R1ho
(05-23-2020, 07:57 PM)KillerKana Kirjutas: minule näeb see nagu paras õppetund, et rahaga ringi käia pead sa ka teadma mida sa sellega teed. kui ta selle "chatti kirjutas" tähendab see et ta ei lugenud õpetust korralikult läbi.

12 aastane poisikene sul õpetust ikka läbi ei loe ju. Kuna ta vajas abi küsis ta ilmselt chatboxist abi, et kuidas aktiveerida ja kogemata äkki kirjutas oma pw ka sinna läbi jutu. Pole ka arukas tegu seda nii nüüd juutida täiskasvanud inimese poolt Lol.
(05-23-2020, 07:57 PM)KillerKana Kirjutas: minule näeb see nagu paras õppetund, et rahaga ringi käia pead sa ka teadma mida sa sellega teed. kui ta selle "chatti kirjutas" tähendab see et ta ei lugenud õpetust korralikult läbi.
Ning järgmine õppetund tuleks anda Taurinele, eemaldades tema minult saadud immunity admin õigused, ning samuti ka Vip õigused mille ta varastas väikselt lapselt.
Moral of the story: Do not scam or condone scaming.
Vasta
Meeldimised:
no ma usun kui poiss suudab ära tõestada et taurinil on vip mis tuli rikardo poolt chatti pandud koodist on seda vast võimalik ka ümber liigutada teisele inimesele, kui tal on vendi küllaga siis andku oma proof kõrgemale ja uus nimi ja vast töötaks läbi
Samuti ma ei näe et "karistus" oleks vajalik taurinile, kui sa näed chatis koodi, ofc sa proovid selle järele, üldjuhul on see kas troll või keegi jagab tasuta laiali. ma pole veel kellelgi sellist viga varem näinud. kui temal õigused eemaldatakse ning antakse õigele omanikule siis ongi õiglus käes
Vanemad nickid: KillerKana, BuzZz^^ BoT, Choco^^ LumiKelluke ja Vanni-piraat Nemo, keedumoos olin ka kuskil
Minecraftis: KillerKana, Camper1, Stennu, Stenx12

[Pilt: maasikas.png]
Vasta
Meeldimised: R1ho
(05-23-2020, 08:08 PM)KillerKana Kirjutas: no ma usun kui poiss suudab ära tõestada et taurinil on vip mis tuli rikardo poolt chatti pandud koodist on seda vast võimalik ka ümber liigutada teisele inimesele, kui tal on vendi küllaga siis andku oma proof kõrgemale ja uus nimi ja vast töötaks läbi

Ma arvan, et ei pea tõestama, kõrgematel tegelastel peaks olema ligipääs andmetele mis näitavad kust on pärit Taurini VIP,
Vasta
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne