Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informatsioon - Meeskonda kandideerimine
Tere tulemast "Taotlemise informatsioon" teemat lugema.
See teema on peamiselt mõeldud mängijatele, kes vajavad natuke lisainformatsiooni meeskonda kandideerimisest.
Kui teil on mõni küsimus, mis siin teemas kaetud ei ole, siis kirjutage mulle PM ja ma saan teid aidata.

Nõuded

•  Ei tohi 15 päeva jooksul olla rohkem kui üks karistus. See kehtib nii Discordi, Minecraft serveri, kui ka foorumi kohta.
  •  Kui te olete olnud mustas nimekirjas (blacklistis), siis peate enne uue taotluse tegemist ootama 2 kuud.
  •  Kui teid lasti lahti (demoted), siis peate enne uue taotluse tegemist ootama 4 nädalat.
  •  Ei saa olla Relaxx.eu Minecraft ja mõnes muus serveris olla meeskonnas. 
  •  Soovitatav vanus on vähemalt 15, aga see ei tähenda, et me ei võtaks vastu nooremaid kandidaate.
  •  Peab kasutama Discordi ja olema liitunud Relaxx.eu Discord serveriga.

Reeglid
  •  Taotlust tehes ei ole vaja lisada üleliigset informatsiooni (elulugu peamiselt).
  •  Ei ole vaja küsida ja tüüdata meeskonda enda taotluse ülevaatamisega.
  •  Ära kopeeri või valeta enda tehtud taotluses.
  •  Ühest lahtisest teemast piisab, rohkem ei ole vaja teha.
  •  Peab järgima antud vormistust (Ei tohi lisada enda küsimusi juurde, igale punktile peab olema vastatud).
  •  Sa pead ootama vähemalt 21 päeva peale eelmise taotluse kinni panekut. Kui teema on kinni pandud, sest teil oli rohkem kui 1 karistus lähima 15   päeva jooksul, siis võib teha uue teema 15 päeva pärast.
  •  Taotluse lõppu tuleb panna "Ma olen aktiivne mängija ja olen läbi lugenud ja nõustun Relaxx.eu reeglite ning meeskonna taotluse nõuetega.

Info ja näpunäited

•  Taotlus võiks olla otsene ja "detailidega". Iga pisem informatsioon ja nulli ringis keerutamist aitavad kaasa info kättesaamisele ja otsuse  langetamisele.
  • Kui sa oled tuntud ja austatav liige, on suurem võimalus saada meeskonda.
  • Ürita olla aktiivne nii Discordis, foorumis ja ka serveris.
  • Tegele vastustega ja vasta antud tagasisidele. Täienda ka enda teemat, et oleks näha, et tegeled antud vastusega.
If you're thinking about quitting, like you can't fight, keep your head up like a soldier and don't lose sight.

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne