Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaebus Valdur
Sain lambise slay admin (Valdurilt) sain freeday next hetk slayed….. Miks????
https://www.upload.ee/files/11935460/202...1.jpg.html
Meeldimised:
Ootame need väidetavad tõestajad ja admini poolse seletuse ka ära.
If you're thinking about quitting, like you can't fight, keep your head up like a soldier and don't lose sight.
Meeldimised:
Sai lambist freeday ja admin pani slay talle.
------------------------------------------------------------------------
*Drops the mic*

JB Korrakas 08.07.2020 - ...
Meeldimised: Plepsu
(06-27-2020, 09:48 PM)Hapu_Kartul Kirjutas: Sai lambist freeday ja admin pani slay talle.

Ta tappis mind enne seda ära ju.... Mida sa seletad? Sa oled üks neist valdistest ja asjades? Kes tal koguaeg kaasas on.... Ei tasu valetama tulla
Meeldimised:
Karthus ja mis iganes see teine kutt olid panid talle iga day freeday, ma ütlesin et võtaks ära muidu panen slay.
Meeldimised:
(06-27-2020, 09:53 PM)Easy? Kirjutas:
(06-27-2020, 09:48 PM)Hapu_Kartul Kirjutas: Sai lambist freeday ja admin pani slay talle.

Ta tappis mind enne seda ära ju.... Mida sa seletad? Sa oled üks neist valdistest ja asjades? Kes tal koguaeg kaasas on.... Ei tasu valetama tulla

mida sa mähid? katsu olla.
Meeldimised:

Esimene round võibolla tõesti tappis, siis ma ei teinudki midagi, järgmine round ma olin kindel et said lampi freeday ning otsutasin midagi ette võtta.
Meeldimised:
Exclamation 
Suht lampi hujjate.
[Pilt: tumblr_ncjmgsyhjL1sctutso1_250.gif]
Meeldimised:
(06-27-2020, 09:57 PM)Plepsu Kirjutas:

Esimene round võibolla tõesti tappis, siis ma ei teinudki midagi, järgmine round ma olin kindel et said lampi freeday ning otsutasin midagi ette võtta.

Esimene round sind polnud seeski ju
Meeldimised:
(06-27-2020, 10:02 PM)Easy? Kirjutas:
(06-27-2020, 09:57 PM)Plepsu Kirjutas:

Esimene round sind polnud seeski ju
Täpsustan - esimene round kui ma tulin, mitte mapi esimene round, sa said 2 roundi järjest freeday ning ainuke võimalus, et see juhtuda tohiks on see, et sind tapetakse esimese freeday ajal ära, aga ei tapetud. Vsjoo, siin pole midaig rohkem rääkida
Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne