Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3#HNS-"yeet"
Mängusisene nimi: yeet

Server kuhu kandideerite: Relaxx.eu | HideNSeek [cs.relaxx.eu:27050]

Vanus: 17

Kas teil on Discord? On olemas! Olen isegi relaxx.eu discordi serveris!

Discordi tag (juhul kui on Discordi kasutaja olemas): sillamäe angaar#2314

Motivatsioon taotluse tegemiseks: Tahan muuta seda community-t paremaks! (Vähemalt HNS-is)

Mida teie suudate meie serveri jaoks panustada?: Bannin/kickin kõik votekickerid kes kickivad ilma põhjuseta,kooderid ning teistele ebameeldivat mänguelamust tekitavad inimesed!

Mis teeb teid eriliseks, et valida just teid meeskonda?: Ma ei ole ühtegi reeglit rikkunud terve oma cs 1.6 karjääri ajal nii selles kommuunis kui mujal.(pole koodinud,scriptinud ega foorumi reegleid rikkunud) (Välja arvatud votekickimine kuid sellega ma enam üldse ei tegele ning olen TÄIELIKULT reformed, luban seda!) Lisaks usun, et minust võib saada eriti pädev korrahoidja ning olen väga aktiivne. Lisaks ma tean ka kõiki HNS reegleid.

Eelnevad kogemused: Olen olnud Relaxx.eu | Publik [cs.relaxx.eu:27030] serveris mitu korda admin aga korrahoidja ametit ma pole veel pidanud kuid luban, et saan hästi hakkama!

Kui te peaks valima kolm omadust, mis peaks korrahoidjal olema, siis mis teie valiksite (Põhjendust lisada juurde)?: Aktiivsus-peab olema serveris aktiivne, see on elementaarne. Sõbralik-Self-explanatoryKooderite ära tundmine-See üpris self-explanatory aga minu arust see korrahoidjana väga tähtis ning sellega ma saan hästi hakkama!

Kui kaua on teil võimalik serveri jaoks aega panustada?: Päevas piisavalt kaua, et kõik kõnts serverist likvideerida.

Lisainformatsioon: Olen tõesti reformed votekickimisest ning MAKE HNS GREAT AGAIN!
[Pilt: 76561198080683615.png]
Meeldimised:
ei
Running from Death since 2012. Wink
CS 1.6 Nickname: Taurify
Meeldimised:
Poolt!
Meeldimised:
POOOOOLT
taipoh kui üks tuli veel tuleb
Meeldimised: PerskelI
poolt ikka.
,.
Meeldimised: PerskelI
poolt
[Pilt: IGwu.gif]
Meeldimised:
Oled praegugi HNSis banned ning see ei ole esimene kord mil Sa seda sama reeglit rikud. Olen päris kindel, et kahe päevaga end Sa ei muuda ja korrahoidjaks ei sobi.
An eye for an eye and the world goes blind.

[Pilt: punktid.png]

Meeldimised:
Skheeale lisaks veel juurde, et isik liiga probleemne korrahoidmiseks, pigem kipub ise reegleid rikkuma kui rikkujaid takistada. Reaalsuses me ei saa lubada inimest korrahoidjaks, kes on lähipäevil jäänud rikkumistega vahele, sest tekib usaldusega probleeme - kas isik hakkab paremaks ja lõpetab reeglite rikkumise, sh hakkab ka reeglirikkujaid karistama või laseb vanat teed mööda ja ei muutu mitte muhvigi. Lisaks väga armas taotlus on mitme venna peale kokku pandud, siiani päris aru ei saa, kas Flaiza kirjutas sulle taotluse ette või sa kopeerisid, või sa kirjutasid ja flaiza kopeeris.
Tõmba kokku ennast ja võid mõne aja pärast uuesti teha maybe, maybe not.
If you're thinking about quitting, like you can't fight, keep your head up like a soldier and don't lose sight.
Meeldimised: Est_Like , Biskviit☆ , lahe coq

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne