Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1#MC- SiimDaBoss
Nimi:
SiimDaBoss

Vanus:
17

Mitu tundi päevas suudate meie serverisse panustada?
Olenevalt nädalapäevast 1-6h.

Miks soovite meie meeskonnaga liituda?
Soovin panna ennast sellel alal proovile.

Mis teeb Teid eriliseks, et valida just Teid meie meeskonda?
Ma olen kohusetundlik.

Kas teil on eelnevaid kogemusi?
Eelnevad kogemused puuduvad.

Lisainfo:
-.
Meeldimised:
Vastu
[Pilt: IGwu.gif]
Meeldimised:
Vastu aga infot on vähe mulle Smile
Kappa Maailm on inimesi täis!  Kappa
Meeldimised:
Poolt??
Elage ja Lõbutsege Smile
Meeldimised:
(08-02-2020, 01:10 AM)Vaarisa Kirjutas: Foorumisse acc tehtud eile (paar h tagasi) idk mcga kui aktiivne oled(vahel olen näinud) aga foorumis peaks ka veits aktiivne olema atm vastu
[Pilt: signa.png]
Meeldimised:
(08-02-2020, 01:10 AM)Vaarisa Kirjutas: Foorumisse acc tehtud eile (paar h tagasi) idk mcga kui aktiivne oled(vahel olen näinud) aga foorumis peaks ka veits aktiivne olema atm vastu
Kappa Maailm on inimesi täis!  Kappa
Meeldimised:
[Pilt: tumblr_mqrko5o6vg1rmz3qpo1_400.gif]
steamcommunity.com/id/captainmorgan110
Meeldimised:
Meeldimised:
Hetkel pigem olen vastu, vb kui näen sind rohkem mängus suhtlemas, siis tõenäoliselt muudaksin häält.

Jällegi, foorumi kasutaja vanus on minu jaoks pseudoprobleem, selle pärast põdeda ei maksa kuna sind on ka pikemat aega meie MC serveris nähtud.
Running from Death since 2012. Wink
CS 1.6 Nickname: Taurify
Meeldimised:
eeeeeeeeeeeeeeee vastu
1x MC Mode                                                        [Pilt: giphy.gif]

Meeldimised:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne